YouTube Preview Image

Jackie Chan w roli Boba Ho, tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z  dziewczyną z sąsiedztwa Gillian (Amber Valletta). Zanim jednak Gillian zgodzi się na ślub, Bob ma do spełnienia ostatnią misję – musi zdobyć serca trójki pewnych siebie dzieci Gillian.

Gdy Gillian wyjeżdża za miasto, Bob (Jackie Chan) ochoczo zgłasza się do opieki nad dziećmi, by zdobyć ich przychylność. Kiedy 12-letni syn Gillian omyłkowo pobiera tajny program z komputera Boba, jego wróg nr 1, rosyjski bardzo wredny terrorysta, przypuszcza atak, zmuszając Boba do lawirowania pomiędzy rolą super szpiega i troskliwej nani, co okazuje się największym wyzwaniem w jego dotychczasowej karierze! [opis dystrybutora]

- Więcej informacji o filmie:

  • Krótko o produkcji

Niezdarny sprzedawca długopisów, Bob Ho, okazuje się być tak samo niewydarzony i nudny jak jego praca. Jednak ten przyjazny i z pozoru nieszkodliwy mężczyzna, pracuje jako zawodowy agent CIA, regularnie ratuje świat. Skromny i bezpretensjonalny Jackie Chan jest niedoścignionym mistrzem sztuk walki, międzynarodową gwiazdą filmową, bezinteresownym filantropem i artystą kochanym przez fanów na całym świecie. Na początku był gwiazdą azjatycką. Dopiero po latach został doceniony na arenie międzynarodowej, dzięki takim filmom jak: Godziny szczytu, Godziny szczytu 2, Kowboj z Szanghaju, Smoking czy Rycerze z Szanghaju.

- Obsada:

  • Oryginalna wersja językowa:

Jackie Chan – jako – Bob Ho
Amber Valletta – jako – Gillian
Billy Ray Cyrus – jako – Colton James
Madeline Carroll – jako – Farren
Will Shadley – jako – Ian
Alina Foley – jako – Nora
George Lopez – jako – Glaze
Magnus Sheving – jako – Poldark
Katherine Boecher – jako – Creel
i inni

  • Polska wersja językowa (dubbing):

Jarosław Boberek – jako – Bob Ho
Joanna Węgrzynowska – jako – Gillian
Krzysztof Banaszyk – jako – Colton James
Kacper Cybiński – jako – Ian
Magda Kusa – jako – Nora
Jacek Król – jako – Glaze
Marcin Hycnar – jako – Poldark
Tatiana    - jako – Creel
i inni

VN:F [1.9.11_1134]
Rating: 0 (from 0 votes)
Nasza niania jest agentem, 9.4 out of 10 based on 11 ratings