Od niespełna dwóch tygodni możecie na ekranach polskich kin obejrzeć horror „Zmierzch – księżyc w nowiu”, który jest ekranizacją bestsellerowej sagi Zmierzch autorstwa Stephenie Meyer. Film cieszy się ogromną popularność wśród widzów zarówno w Polsce jak i za oceanem.

Najwyraźniej sukces tych ekranizacji sprawił, że producenci filmu nie „spoczywają na laurach” i pracują nad trzecią częścią sagi. Niedawno poinformowano iż „Zmierzch: Zaćmienie” będzie miał swoją światową premierę 30.06.2009. Będzie to kontynuacja dwóch poprzednich części Zmierzchu. Obecnie oficjalne zwiastuny filmu nie istnieją lub są niedostępne. Fanom Zmierzchu na razie musi wystarczyć opis filmu. Jak tylko oficjalny zwiastun zostanie udostępniony z pewnością znajdziecie go na łamach tego blogu.

Nadchodzący koniec roku szkolnego oznacza dla Belli moment przemiany w wampira. Belli z Edwardem są pełni szczęścia i planują wspólną przyszłość. Problem staje się przyjaciel Belli, Jacob, który nie może pogodzić się z wyborem jakiego dokonała dziewczyna i zapowiada, że będzie o nią walczył póki jej serce bije. Na nic tu się mają zapewnienia Belli, że ona już wybrała i zdania nie zmieni. Czy aby na pewno…?

W tym samym czasie w Seattle dochodzi do serii bestialskich morderstw. O dokonanie tych zbrodni policja podejrzewa seryjnego mordercę jednak rodzina Cullenów jest innego zdania. Uważają, że zbrodni dokonały nowo narodzone wampiry. Cullenowie zawierają przymierze z wilkami aby walczyć z nowonarodzonymi. Jak potoczy się walka? Kogo wybierze Belli… Edwarda czy może Jacoba? Kto zginie? Czy Belli zostanie wampirzycą? To wszystko zobaczycie w trzeciej części Zmierzchu.