Jeśli spodobał Ci się ten blog, informacje w nim zawarte oraz sposób ich prezentowania, możesz polecać nasze treści innym internautom lub swoim znajomym. Dla ułatwienia poniżej prezentujemy kilka  sposobów w jakich możesz promować ten blog.

- Linki

  • Jeśli prowadzisz swój własny blog, stronę internetową lub innego rodzaju miejsce sieciowe możesz zamieścić tam któryś z poniższych linków:

<a href=”http://www.cozafilm.pl” title=”Zwiastuny filmowe”>Nowości filmowe</a>

<a href=”http://www.cozafilm.pl” title=”Nowości filmowe”>Zwiastuny filmowe</a>

<a href=”http://www.cozafilm.pl” title=”Zwiastuny”>Filmy</a>

<a href=”http://www.cozafilm.pl” title=”Filmy”>Zwiastuny</a>

<a href=”http://www.cozafilm.pl” title=”Nowości filmowe”>Blog filmowy</a>

- Opisy

  • Jeśli korzystasz z komunikatorów takich jak Gadu-Gadu czy AQQ oraz masz profil w portalach społecznościowych takich jak nasza-klasa możesz polecać ten blog zamieszczając w swoim profilu któryś z poniższych opisów. Wystarczy skopiować wybrany opis i wkleić go w portalu lub komunikatorze.

CoZaFilm.pl – najlepszy blog filmowy w sieci.

CoZaFilm.pl – zwiastuny najnowszych filmów.

Komputer 2000 PLN, Monitor 800 PLN, Klawiatura 300 PLN, CoZaFilm.pl – bezcenne

Jedno Słowo, Jeden Gest, CoZaFilm.pl jest THE BEST… ;]

Filmy, zwiastuny i nowości filmowe? Tylko na CoZaFilm.pl!

CoZaFilm.pl – hmmm… żeby to opisać, słowa nie wystarczą… Trzeba to zobaczyć!

- Powiadom znajomego

  • Korzystając z poniższego odnośnika Powiadom znajomego możesz polecić ten blog swoim znajomym poprzez wysłanie wiadomości e-mail. Kliknij w poniższy link i wprowadź w wyświetlonym formularzu odpowiednie dane: twoje imię i adres e-mail, adres(y) e-mail Twoich znajomych oraz treść wiadomości polecającej, następnie wyślij. Możesz także polecać poszczególne wpisy zamieszczone na tym blogu. Wystarczy, że wejdziesz na stronę filmu, o którym chcesz poinformować swojego znajomego i na końcu wpisu klikniesz Powiadom znajomego. Do wiadomości zostanie przypisany odnośnik do polecanego przez Ciebie wpisu.